ZAZ Victoria w Wałbrzychu

Zakład działa od 2015 roku i świadczy usługi w trzech sekcjach – archiwizacja dokumentów, poligrafia, call center. Pracowników ZAZ-u charakteryzuje skrupulatność oraz cierpliwość w wykonywanej pracy. 

Zakres usług

Obsługa dokumentów

Zajmujemy się profesjonalną segregacją i archiwizacją dokumentów. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca do ich przechowywania z godnie z obowiązującymi zasadami o ochronie danych osobowych.

Poligrafia

Wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty poligraficzne w małym i dużym formacie. Plakaty, kalendarze, wycinka laserem - to nasza specjalność. Obsługujemy duże zlecenia, a także klientów indywidualnych.

Call Center

Ankiety marketingowe czy oferty reklamowe przez telefon to nasza specjalność. Zadzwonimy do każdego, aby przedstawić Twoją sprawę.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług napisz lub zadzwoń:

Telefon: +48 74 633 67 54

www: zazvictoria.pl

Adres: 1 Maja 112, 58-305 Wałbrzych

W pełni sprawni 4.0 to zadanie publiczne realizowane przez Fundację Wałbrzych 2000 i Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu, dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.