ZAZ Świerzawa

Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie powstał w 2004 roku i jest to największy ZAZ na Dolnym Śląsku. Mieści się w historycznych budynkach, w których kiedyś funkcjonował młyn. Pracuje tam 71 osób, w tym 49 osób ze znacznym upośledzeniem i 21 osoby  z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności oraz 22 osoby obsługi. Świerzawski zakład ma rozbudowaną ofertę w tym usługi poligraficzne, zdobnictwo i dekoratorstwo, odnowę biologiczną, wynajem pokoi i salek konferencyjnych.

Zakres usług

Poligrafia

Nasz park maszyn daje możliwość produkcji różnego rodzaju wydawnictw, ale także wydruków na koszulkach, kubkach i innych fakturach

Zdobnictwo i dekoratorstwo

Ręcznie zdobione bombki świąteczne i szklane dekoracje. Zdobienie metodą tampodruku i kalkomanii na wszelkiego rodzaju przedmiotach takich jak długopisy, zapalniczki, kubki.

Odnowa biologiczna

Zabiegi odnowy biologicznej, masaże, helioterapia, laseroterapia i treningi grupowe.

Wynajem pokoi i salek konferencyjnych

W pełni wyposażone sale konferencyjne z zapleczem gastronomicznym. Do dyspozycji jest także jedenaście komfortowych pokoi jedno, dwu, trzy i czteroosobowych.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług napisz lub zadzwoń:

Telefon: +48  75 713 48 90

Adres: Skowronia Góra 3, 59-540 Świerzawa

W pełni sprawni 4.0 to zadanie publiczne realizowane przez Fundację Wałbrzych 2000 i Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu, dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.